Nejčastěji kladené otázky

Sekce pro rodiče

Stačí nám zavolat na telefonní číslo 605 974 658, anebo napsat na email. Společně se domluvíme na návštěvě tréninku a pokud se tam Vašemu dítěti bude líbit, může poté k nám již chodit pravidelně.

Členství pro děti je u nás bez rozdílu věku 4 000 Kč na rok. Každý člen pak má zajištěnu klubovou vzduchovku, lyže, hůlky, kolečkové lyže a také klubové oblečení.

Mimo členské příspěvky si děti hradí startovné, ubytovaní, stravu a dopravu na závody. V zimě pak také boty na běžky. Startovné na závodech se pohybuje v řádu stovek korun českých. Na víkendové závody pak jezdí pouze děti starší 11 let.

Naše hlavní zázemí je v ZŠ Vsetín Sychrov, kde máme klubovnu a sklad. Zároveň zde na venkovním hřišti trénujeme střelbu zhruba 1x týdně. Tréninky zaměřené na rozvoj fyzické stránky, které jsou zhruba 2x týdně probíhají vždy na předem pevně stanoveném místě ve Vsetíně, vždy v závislosti na ročním období. V zimě dle sněhových podmínek jezdíme trénovat směr Velké Karlovice.

Tréninky máme celkově 3x týdně. U dětí do 10 let stačí účast na dvou trénincích. U starších dětí už na všech. Trénujeme v pondělí, středu a pátek od 16 do 18 h. Náplň tréninku závisí na ročním období. Jeden z tréninku je vždy střelecký. Další dva tréninky jsou pak zaměřeny na rozvoj fyzické stránky. Na jaře jsou zaměřené spíše atleticky. V létě a na podzim jsou tyto tréninky zaměřeny na jízdu na kolečkových lyžích & bruslích. A v zimě, jakmile napadne sníh, tak se snažíme trávit co nejvíce času na sněhu na lyžích.

Sekce pro partnery

Jsme moderní sportovní klub a tak se vždy snažíme naše partnery propagovat na základě individuálních preferencí každého partnera. Vždy je nejlepší se o všech možnostech a Vašich představách pobavit a propagaci pak můžeme tzv. „ušít na míru“ pro konkrétního partnera.

Mezi naše základní marketingové kanály patří sociální sítě (Facebook, Instagram) a tyto webové stránky. Výbornou formou reklamy je naše klubové oblečení, kde můžeme umístit logo partnera. Skvělou formou propagace je pak také náš Městský biatlonový letní závod, se kterým je spojena propagace formou plakátů, příspěvku na sociálních sítích, článků v novinách, umístění reklamních plachet na závodě apod.

Nesmírně si vážíme jakékoliv podpory našeho klubu, protože je to přímá podpora sportování dětí, a ta je skvělá, ať je v jakékoliv formě a rozsahu.

Nejlepší bude nás kontaktovat a domluvit si s námi osobní setkání. Rádi Vám pak popíšeme možnosti propagace a o všem se detailně pobavíme.